Nahajate se:
Domov Organi občine Občinski svet Odbor za negospodarske dejavnosti

Odbor za negospodarske dejavnosti

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik Primož Šenk
  • Izidor Parte
  • David Jovanovski
  • Maja Lesar
  • Anja Karničar
  • Boris Piskrnik
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik Drejc Karničar
  • Marija Murovec
  • Iztok Tonejec
  • Gorazd Kocjan
  • Marko Arnež
  • Milan Šenk

Mandatno obdobje 2018 do 2022

13.02.2020 ob 18.00
14.11.2019 ob 18.00
10.07.2019 ob 19.00
25.03.2019 ob 18.00